KURUMSAL

Firmamız Hakkında

Firmamız Hakkında

AMACIMIZ

2007 yılından beri faaliyet göstermiş olduğumuz enerji sektörünün parlayan yıldızı ve gün geçtikçe genel ihtiyaç sıralamasına giren kesintisiz güç kaynağı sektöründe hızlı ve emin adımlarla ilerlemekteyiz önceliğimiz kaliteli ekonomik ürünler satıp zamanında kurlum ve teknik destek sağlayarak  müşteri memnuniyetini kazanmaktır

Teknolojiyi yakından takip ediyor; insan hayatını kolaylaştıracak mevcut çözümleri uygulamanın yanı sıra, yeni çözümler geliştirip projelendirerek uluslar arası standartlarda hayata geçirmeyi amaçlıyoruz Amacımızı gerçekleştirirken işimizi gerektiği gibi yapar, sözlerimizi ve taahhütlerimizi yerine getirir, güvenilir bir mühendislik ortağı olarak, müşterilerimize değer katarız.  

 

HEDEFİMİZ

Uluslararası pazarlarda yenilikleri çok yakından takip ederek, fikir önderi olarak müşterilerimize ve Türkiye’ye değer katacak çözümleri sunmak, öncü projeler gerçekleştirmektir.

 

DEĞERLERİMİZ

Güvenilirliğimiz

Güvenilirliğimizi gelişimden sonuca kalite odaklılığımızla sağlarız. Hızlı ve kaliteli hizmet vermenin önemine inanırız. Başlangıçtan sonuca kadar sunduğumuz profesyonel ve titiz çalışma anlayışı YESA yaptıysa doğrudur, algısını ve güvenini yaratır.

Girişimciliğimiz

Girişimci, yenilikçi ve öncü yapımızla değer yaratırız. Projelerimizi gerçekleştirirken hayata ve ülkemize artı değerler katacak yeniliklere odaklanırız. Başarma isteğimiz ve çalışkanlığımızla fark yaratırız.

Ekip Dayanışmamız

Ekip dayanışması ile çalışır, dinamik yapımızı hep koruruz. Başladığımız her işi başarıyla zamanında tamamlarız. Ekip olarak dinamik bir takımın parçası olmanın sorumluluğunu taşır, başarının mutluluğunu paylaşırız.

Müşterilerimiz

Müşterilerimiz bizim yıldızlarımızdır! Müşterilerimizi doğru anlar, çözüm üretirken bizden beklenenden fazlasını sunarız. Müşteri memnuniyetine gösterdiğimiz özenle bizimle çalışmanın ayrıcalığını yaşatırız.

İnsana ve Doğaya Saygı

İnsana ve doğaya saygıyı ön planda tutarız. Çalışanlarımıza, müşterilerimize, paydaşlarımıza, iş yaptığımız ülkelerin ve ülkemizin milli ve ahlaki değerlerine saygı gösteririz. Sosyal sorumluluk bilinci ile hareket eder, dünyamızın geleceği için doğaya saygı göstermeyi vazgeçilmez değer kabul ederiz.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

 • Ürün ve hizmet sunumumuzda müsteri ihtiyaçlarını karsılıyor ve beklentilerini asmayı amaçlıyoruz.
 • Basarının temelinde çalısanların olduğunu savunuyor; etkin yönetim, iletisim ve eğitim olanakları ile memnuniyetlerini sağlamayı amaçlıyoruz.
 • Taseron ve tedarikçilerimizin basarılarımızdaki payını biliyor ve memnuniyetlerini önemsiyoruz.
 • Kalite uygunluk demek….
 • Hizmet verdiğimiz tüm faaliyet alanlarında is güvenliği ve çevre dahil olmak üzere tüm yasal gereksinimleri karsılıyoruz.
 • Konusunda yetkin çalısanlarımız ile proseslerimizi tüm asamalarda kontrol altında tutuyor uygunsuzluk olasılıklarını en aza indiriyoruz.
 • Kalite çevrenin ve çalısanın korunması demek….
 • Enerji ve doğal kaynak kullanımını optimize ediyor, çevreye karsı duyarlı davranmayı öncelikli görevimiz olarak görüyor, geri dönüsümü proseslerimizin parçası olarak kabul ediyoruz.
 • Çalısma alanlarında güvenli sartlar sağlayarak faaliyet ve hizmetlerimizden etkilenen tüm tarafların güvenliğini sağlıyor, kaza riskini azaltıyoruz.
 • Kalite sürekli gelisim demek….
 • Sürekli gelisimi ilke edinerek faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda öncü olmayı ve geleceği kurgulamayı görev biliyoruz.
 • Ürünlerimizi, hizmetlerimizi, çalısanlarımızı ve firmalarımızı izliyor, değerlendiriyor ve sürekli iyilestiriyoruz.
 • Kalite saygınlık demek…
 • Kurumsal-toplumsal sorumluluk anlayısını yaymayı ve gereklerini yerine getirmeyi amaçlıyoruz.